صفحهٔ اصلی

از ویکی نازی سنتر
پرش به: ناوبری، جستجو
به ویکی نازی سنتر خوش آمدید.
ویکی نازی سنتر دانشنامه رایگان و آزاد است برای انتشار و به اشتراک گذاری مطالب تاریخی با موضوع جنگ جهانی دوم و رایش سوم.
در این وبگاه همگی اطلاعات به صورت کاملا منظم و متصل شده به یکدیگر (لینک داده شده) می باشند که برای راحتی کاربران و دسترسی سریع به اطلاعات خاص می باشد.
در این بخش مشارکت کاربران کاملا آزاد است و داوطلبان می توانند به راحتی اطلاعات خودشان را قرار دهند یا اطلاعات موجود قبلی را ویرایش و اصلاح کنند.
تمامی مطالب و صفحات موجود در ویکی نازی سنتر کاملا مرجع بوده و تالیف گروه نازی سنتر است. و کلیه حقوق این وبگاه برای گروه نازی سنتر محفوظ است.

:::انجمن نازیسنتر::::::آپلود سنتر::::::کتابخانه::::::گالری عکس::::::گالری ویدیو:::

رده ها((موضوعات))

مقاله برگزیده ویکی نازیسنتر

تصویر رسمی آدولف هیتلر
آدولف هیتلر رهبر حزب نازی و پیشوای آلمان

زندگینامه

آدولف هیتلر متولد 20 آوریل 1889 و مرگ 30 آوریل 1945 میلادی پیشوای ملی کارگران ناسیونال سوسیالیست آلمان( حزب نازی) و همچنین پیشوای آلمان نازی از سال 1933 تا 1945 بود. وی دارای مقاماتی همچون صدراعظم آلمان, رئیس دولت , ریاست ایالات و رهبر مطلق آلمان بود او سخنرانی با استعداد و یکی از مهمترین رهبران تاریخ جهان است و به همین دلیل مورد توجه همه قرار گرفت. مجموعه سیاست ارتشی-صنعتی او توانست آلمان را از بحران اقتصادی ناشی از جنگ جهانی اول خارج سازد و قوای تحلیل رفته ی آلمان را ترمیم نماید و آن را تبدیل به یکی از قدرتهای برتر اروپا کند.

ادامه

نیازمندی ها

آموزش سریع

توضیح آنچه می‌نویسید آنچه خواهید دید
در تمام متن
متن مورب

''مورب''

مورب

متن پررنگ

'''پررنگ'''

پررنگ

پیوندهای درونیالگو:سخ

(بین صفحه‌های ویکی‌پدیا)

با قراردادن نام مقاله در میان دو [[]] به مقاله‌های درون ویکی‌فا پیوند داده میشود مثلا ایرانالگو:سخ [[نام صفحه]]الگو:سخ [[نام صفحه|متن پیوند]]


الگو:Main Page interwikisالگو:Noexternallanglinks


جدید ترین مقاله ها

منوی ناوبری